Atribuită Cumpărare directă

DEXTRAN 40, 100G/L IN SOLUTIE DE CLORURA DE SODIU 9G/L-SOL PERF. Termen de valabilitate min 24 luni de la livrare. Multumesc!

Număr anunț
DA25591599
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33692500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217,80 RON
Valoare atribuită
217,80 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

217,80 RON

din 217,80 RON estimat