Atribuită Cumpărare directă

Cutii carton galbene prevazute cu sac din polietilena 50 microni, sigiliu relon pt inchidere sac, inscriptionate cu semn de "Pericol biologic" si semn pentru nivel de umplere, de capacit 20 l (5 kg) - dimensiuni 280X210X360 mm. Conform O.M.S. nr.1226/2012 si Certificat ADR UN Cutii carton galbene prevazute cu sac din polietilena 50 microni, sigiliu relon pt inchidere sac, inscriptionate cu semn de "Pericol biologic" si semn pentru nivel de umplere, de capacit 7,5 l - dimensiuni 195X165X259 mm. Conform O.M.S. nr.1226/2012, Certificat ADR UN Cutii carton galbene prevazute cu sac din polietilena 50 microni, sigiliu relon pt inchidere sac, inscriptionate cu semn de "Pericol biologic" si semn pentru nivel de umplere, de capacit 10 l (2,5 kg) - dimensiuni 210X210X250 mm. Conform O.M.S. nr.1226/2012 si Certificat ADR UN Cutii carton galbene cu dunga rosie si text "Anatomo-patologice", prevazute cu sac din polietilena 50 microni, sigiliu relon pt inchidere sac, inscriptionate cu semn de "Pericol biologic", semn pentru nivel de umplere, de capacit 20 l (5 kg) - dimensiuni 280X210X360 mm. Conform O.M.S. nr.1226/2012 si Certificat ADR UN

Număr anunț
DA25586988
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
Furnizor / câștigător
CUSTODIA GROUP SRL (CUI 3453367)
Cod CPV
44617000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.809 RON
Valoare atribuită
1.809 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.809 RON

din 1.809 RON estimat