Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare a autovehiculelor (CASCO): - Autoutilitara<3,5 T, Ford Tourneo Connect (Tc7) (2002->), SA: 30.553 LEI, Acoperiri: conform conditiilor de asigurare aplicabile, Valabilitate: 12 luni, PA: 1.610 RON, Asigurator: ALLIANZ ; Servicii de asigurare a autovehiculelor (CASCO): - Autoutilitara<3,5 T, Ford Tourneo Connect (Tc7) (2002->), SA: 29.677 LEI, Acoperiri: conform conditiilor de asigurare aplicabile, Valabilitate: 12 luni, PA: 1.886 RON, Asigurator: ALLIANZ. CONFORM OFERTE.
- Număr anunț
- DA25592689
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.496 RON
- Valoare atribuită
- 3.496 RON
- Data publicării
- 11.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.