Atribuită
Cumpărare directă
MASINA DE SPALAT HEINNER HWM-V914T, 9KG, 1400RPM, MOTOR DC, CLASA A+++, DISPLAY LED, CONTROL TOUCH, 15 PROGRAME DE SPALARE, PROGRAM RAPID 15MIN, PROGRAM ZILNIC 60MIN, PROGRAM ALLERGY SAFE, FUNCTIE START INTARZIAT (1-23h), FUNCTIE ANTI-SIFONARE, SISTEM ECO LOGIC, SISTEM DE DETECTARE SPUMA, SISTEM CONTROL ELECTRONIC AL BALANSULUI, BLOCARE ACCES COPII, ALB CU DISPLAY NEGRU SI USA CROMATA
- Număr anunț
- DA25600815
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Vaslui (CUI 7422584)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 39713200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.178 RON
- Valoare atribuită
- 1.178 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.