Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar valoare CARTUS ORIG. RICOH MP 3554SP - 24K BUC 1 232 232 CARTUS ORG. HP NR. 415A - W2030A - 2.4K BUC 1 363 363 CARTUS ORG. CYAN HP 415A - W2031A - 2.1K BUC 1 469,7 469,7 CARTUS ORG. MAGENTA HP 415A - W2033A - 2.1K BUC 1 469,7 469,7 CARTUS ORG. YELLOW HP 415A - W2032A - 2.1K BUC 1 469,7 469,7 CARTUS SKY PREM HP CB540A / CE320A / CF210A - BK - 2.2K BUC 1 180 180 CARTUS SKY PREM. CE285A/CRG725A 2K BUC 2 82,8 165,6 CARTUS ORG. YELLOW NR. 920XL - CD974AE - 6ML BUC 1 79,35 79,35 CARTUS ORG. BK NR. 950XL - CN045AE - 53ML BUC 1 171,6 171,6 CARTUS ORG. CYAN NR. 951XL - CN046AE - 17ML BUC 1 128,7 128,7 CARTUS ORG. MAGENTA NR. 951XL - CN047AE - 17ML BUC 1 128,7 128,7 CARTUS ORG. YELLOW NR. 951XL - CN048AE - 17ML BUC 1 128,7 128,7 CARTUS BK. HP NR. 88 C9396 28.9ML BUC 1 237,6 237,6 CARTUS PANTUM 210 - BK - 1.6K BUC 1 174 174 CARTUS SKY PREM RICOH 300 - BK - 8K BUC 2 52,8 105,6 CARTUS WPS HP CC530A/CE410A/CF380A - COLOR - 2.8K BUC 3 65 195 CARTUS ORIG. VLT RICOH BK 2503 BUC 2 210 420 CARTUS ORIG. RICOH 2503 COLOR BUC 3 350 1050 CARTUS PANTUM 210 - BK - 1.6K BUC -1 174 -174 CARTUS PANTUM PD-219 - BK - 1.6K BUC 1 174 174 si 1. Hartie copiator A4 - 121 topuri x 11.9 lei
- Număr anunț
- DA25606025
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sacele (CUI 4317649)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30192113-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.522,94 RON
- Valoare atribuită
- 6.522,94 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.