Atribuită
Cumpărare directă
VAFM55/Valeo – Stergator parbriz/1 buc/ 20.41 Ron/ buc VAFM47/Valeo – Stergator parbriz/1 buc/ 29.44 Ron/ buc VAVM252/Valeo – Stergator parbriz/1 buc/ 11.47 Ron/ buc FE6027.000.09/Solutie parbriz 5L/10 buc/ 9.31 Ron/ buc FE6054.000.05/Racleta cu burete/2 buc/ 42.8 Ron/ buc FE6071.001.34/Husa/4 buc/ 8.38 Ron/ buc FORMULA XT/Textar – Solutie curatire frana/5 buc/ 38.08 Ron/ buc FE6028.000.11/Antigel G12 5Kg/1 buc/ 29.3 Ron/ buc FE6053.001.01/Carpa pentru mecanici/1 buc/ 108.02 Ron/ buc CB501166-10/CleansBerg – Pasta curatat maini/1 buc/ 83.58 Ron/ buc FROD00312/Frogum – Covor auto/2 buc/ 47.99 Ron/ buc ADBLUE20/Greenchem – Adblue 20L/2 buc/ 4.37 Ron/ buc YT0692/Yato – Palnie/1 buc/ Ron/ buc
- Număr anunț
- DA25575479
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Speciala Sf. Gheorghe (CUI 4202126)
- Furnizor / câștigător
- BARDI AUTO SRL (CUI 12966353)
- Cod CPV
- 34000000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 861,13 RON
- Valoare atribuită
- 861,13 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.