Atribuită Cumpărare directă

PRETUL INCLUDE: REPARATIE CENTRALA TERMICA ARISTON GENUS PREMIUM, ( PISEA+,MANOPERA LUCRARE) ,CURATIRE CAMERA DE ARDERE CU ACID, INLOCUIRE ROBINET DE GAZ , MONTAJ RACORD FLEXIBIL, CONF.DEVIZ 247/06.05.2020

Număr anunț
DA25593428
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA CEUASU DE CIMPIE (CUI 21321968)
Furnizor / câștigător
GETINSTAL (CUI 21521192)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.068,71 RON
Valoare atribuită
2.068,71 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.068,71 RON

din 2.068,71 RON estimat