Atribuită Cumpărare directă

Lucrarile de reparatii drum forestier "Zaspadul Mic" vor consta în: - Scarificarea mecanizată ușoară a drumului existent - Pregătirea platformei drumului - Transport rutier piatră-spartă 0-63 mm - Așternere strat de piatră-spartă 0-63 mm cu împănare și înnoroire, h = 15 cm - Cilindrare. conform deviz oferta.

Număr anunț
DA25622854
Autoritate contractantă
COMUNA RUSII MUNTI (CUI 4728156)
Furnizor / câștigător
ALL TIN SRL (CUI 18247861)
Cod CPV
45233142-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122.850 RON
Valoare atribuită
122.850 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122.850 RON

din 122.850 RON estimat