Atribuită Cumpărare directă

Servicii postale si curierat pe plan local(LOCO) de ridicare de la client si distribuire cu sau fara confirmare de primire la destinatar.Corespondenta sau coletele se vor ridica la comanda din sediul clientului si se vor distribui conform contract in termen de 24-48h.Se vor face in caz de negasire la adresa 3 vizite cu avizarea destinatarului la adresa(numele expeditorului,numarul de telefonn al curierului ) Act aditional suplimentare cantitate cf. ref. secretariat

Număr anunț
DA25592722
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI 23973046)
Furnizor / câștigător
CIP COURIER S.R.L. (CUI 25392686)
Cod CPV
64100000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.000 RON
Valoare atribuită
60.000 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.000 RON

din 60.000 RON estimat