Atribuită Cumpărare directă

1 COPERTA ARHIVA 8 CM BUC 15; 2 COPERTA ARHIVA 4 CM BUC 10 ; 3 BANDA ADEZIVA 48/66 TRANSPARENTA BUC 1 ; 4 CREION MECANIC 0.5 ROTRING BUC 1; 5 MINA CREION MECANIC 0.5 ROTRING BUC 1 ; 6 HARTIE COPIATOR A4 TOP 10

Număr anunț
DA25602646
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MACRISULUI (CONSILIUL LOCAL VALEA MACRISULUI) (CUI 4428000)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279,72 RON
Valoare atribuită
279,72 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

279,72 RON

din 279,72 RON estimat