Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner HP C285A/CRG725; Cartus toner TN241 Black, TN 247 set 4 cartuse toner, cartus toner TN2210

Număr anunț
DA25600179
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.893,44 RON
Valoare atribuită
1.893,44 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.893,44 RON

din 1.893,44 RON estimat