Atribuită
Cumpărare directă
20 1047157 CORP XTIGHT LED 36W NW IP65 TGH02NW BUC 2,00 91,95 154,54 29,36 30 1024962 MULAN PLAFONIERA D400 KL 6065 BUC 1,00 41,59 34,95 6,64 40 3006358 BATERIE 103 CABINA DUS D35 10303 BUC 3,00 95,00 239,50 45,50 50 3015959 BATERIE ROSA LAVOAR BRR2 FERRO BUC 6,00 69,29 349,36 66,38
- Număr anunț
- DA25609951
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA VASILE GOLDIS AL JUDETULUI ARAD (CUI 3861889)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 778,35 RON
- Valoare atribuită
- 778,35 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.