Atribuită
Cumpărare directă
Inchirierea a 3 imprimante multifunctionale in regim pret per pagina in limita a 10.000 pagini pe luna/ imprimanta. Costul contractului sa includa chiria echipamentelor, consumabilele; piesele de schimb si service-ul. Remedierea defectelor se va face in termen de 2 ore sau se inlocuieste echipamentul cu unul echivalent. Se va incheia contract de furnizare servicii pt 8 luni (pana la 31.12.2020 cu posibilitatea de prelungire prin act additional pentru inca 2 luni pentru perioada ian.-feb.a anului 2021. Conform anunt ADV1139340/02.04.2020 respectiv oferta 14850/13.04.2020
- Număr anunț
- DA25596560
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 79521000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.200 RON
- Valoare atribuită
- 7.200 RON
- Data publicării
- 11.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.