Atribuită Cumpărare directă

MATCTII2929 POLISTIREN F 5 CM BUC 10.00*4.87 MATCTII336 COLTAR PVC CU PLASA 2.5 M BUC 7.00*3.36 MATCTII2732 MORTAR KLASIKO 30 KG SAC 2.00*14.29 MATCTII2001 AD POL WEBER P39 SAC 2.00*16.39 MATCTII730 PLASA FIB ST EXTERIOR MP 10.00*2.27 mai putin

Număr anunț
DA25624770
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156,30 RON
Valoare atribuită
156,30 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

156,30 RON

din 156,30 RON estimat