Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici: - carcasa inox satinat - voltaj 220V~50HZ - putere 1500W totala - motor 2600 rpm / 100W putere - viteza uscare aer 12m/s - temperatura aerului : 20-40 ºc la 10 cm - nivel sonor 72 dBA - timp uscare 20 s - clasa protectie umezeala IPX1 - curent 10A - uscare automata cu senzor - auto protectie 60S - dimensiuni: 225 x 160 x 282 mm - greutate 2,5 kg
- Număr anunț
- DA25612584
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dobrogea" al judetului Constanta (CUI 4300558)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
- Cod CPV
- 39712300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.550 RON
- Valoare atribuită
- 3.550 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.