Atribuită Cumpărare directă

Achizitie de 52 seturi a 50 bucati masti protectie de unica folosinta cu 3 straturi si 52 seturi a 100 de manusi (M,L si XL) de unica folosinta

Număr anunț
DA25623077
Autoritate contractantă
Organismul intermediar regional pentru Programe europene capital uman - Regiunea Nord-Est (CUI 20846102)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.730,80 RON
Valoare atribuită
8.730,80 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.730,80 RON

din 8.730,80 RON estimat