Atribuită Cumpărare directă

7056764 IGIEN.PE BAZA CLOR STICKY ACTIV 10L 33,60 10 BUC 7018026 APARAT DE STROPIT MANUAL AQUAFIX 16L 67,14 1 BUC

Număr anunț
DA25626436
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN BUZAU (CUI 4055769)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403,11 RON
Valoare atribuită
403,11 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,11 RON

din 403,11 RON estimat