Atribuită Cumpărare directă

Achizitie 20x trusa electronist, model ”Proskit PK-14019B”, caracteristici -conform atasament anunt ADV1145113.

Număr anunț
DA25599799
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
ETA2U SRL (CUI 1801821)
Cod CPV
31700000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.745 RON
Valoare atribuită
25.745 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.745 RON

din 25.745 RON estimat