Atribuită
Cumpărare directă
Aparat telefonic IP 4425 VolP (compatibil cu centralele telefonice Ericsson MDI 10 BCII, BC12 si Aastra MX ONE) Date tehnice: Compatibil cu standardul IEEE 802.3af— Power Over LAN; Beneficiarul va avea posibilitatea prin programare de a opta pentru unul din protocoalele de semnalizare SIP si 1-1.323; Suporta codecuri multiple (G. 711 A-law g-law, G.723.l, G.729a, G.729ab), Quality of Service cu acces la interfata WEB a terminalului, criptare standard AES cu lungime minima a cheii criptografice de 128 biti functia Watchdog (log de evenimente); Va permite programarea si cu ajutorul tastaturii existente; Acces multilinie pe acelasi numar de apel fara actionarea unei taste suplimentare; Semnalizarea optica a tastelor corespunzatoare unor convorbiri aflate în curs la un moment dat, indiferent daca liniile respective sunt de interior (extensii) sau exterior (trunchiuri); Permite configurarea functiei sef- secretara Display: LED, minim 6 rânduri grafice; Taste programabile cu LED: minim 10; Hands-free speacker: Da; afisare apelant: Da; Port Ethernet switch (pentru a partaja o relea LAN): 2 porturi RJ45; Conector pentru casca: Da; Posibilitate de a adauga extensii de butoane programabile: Da; Alimentator 220Vc.a.: Inclus; Patch cord (5m): Inclus; Certificat de conformitate: Da
- Număr anunț
- DA25597258
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 50334110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 11.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.