Atribuită
Cumpărare directă
Date tehnice Putere nominală 2.600 W Turaţie la mersul în gol 6.500 rot/min Arbore de şlefuit M 14 Mâner principal Etrier Diam.discuri 230 mm Greutate 5,6 kg Comutator PROtection Set de livrare Aparatoare de protectie cu reglare rapida (2 605 510 281) Flansa de prindere (1 605 703 099) Piulita de stringere (1 603 340 040) Cheie pentru splinturi (1 607 950 048) Miner suplimentar (2 602 025 181) Piulita de stringere rapida SDS (1 603 340 031) Despre produs Putere de 2.600 W – dar mai uşor ca niciodată Motor Champion puternic de 2.600 W pentru un avans de lucru rapid Cea mai mică greutate din clasa de 2.600 W (numai 5,6 kg) Datorită amortizorului de vibraţii Vibration Control al mânerului principal şi al celui lateral, vibraţii reduse cu până la 40 % pentru lucrul mai puţin obositor KickBack Control: detectează blocarea discului şi opreşte imediat scula Mâner principal rotativ pentru şlefuire şi tăiere optime Protecţia la repornire împiedică repornirea automată a sculei electrice după o întrerupere de curent Limitarea curentului de pornire şi pornire lentă a sculei electrice Apărătoare de protecţie rezistentă la torsiune, cu reglare simplă şi rapidă – protejează în condiţii de siguranţă utilizatorul în cazul ruperii discului de şlefuire Piuliţă rapidă SDS pentru schimbarea rapidă şi simplă a discurilor Softgrip pentru manevrarea confortabilă a sculei electrice
- Număr anunț
- DA25603970
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 42631000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.499 RON
- Valoare atribuită
- 1.499 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.