Atribuită
Cumpărare directă
Tuburi Eppendorf 2.0 ml, sterile, libere de Rnaze/Dnaze/ADN, 2x500buc/pachet Tuburi Eppendorf 1,5 ml, libere de Rnaze/Dnaze/ADN, 2x500buc/pachet Tuburi cu bile ceramice, 100buc/pachet, Varfuri cu filtru 1250ul, sterile,8x96buc/pachet Varfuri cu filtru 200ul, sterile,8x96buc/pachet Varfuri cu filtru 100ul, sterile,8x96buc/pachet Varfuri cu filtru 20ul, sterile,8x96buc/pachet Varfuri cu filtru 10XL ul, sterile,8x96buc/pachet Placi PCR 96 godeuri albe, 50buc/pachet Folii qPCR, 100buc Apa PCR, 1L Lame bisturiu, 100buc/pachet
- Număr anunț
- DA25606161
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
- Furnizor / câștigător
- FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
- Cod CPV
- 33696600-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.750 RON
- Valoare atribuită
- 4.750 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.