Atribuită Cumpărare directă

6012941 PAVAJ DREPTUNGHI D2 CIMENT 1.501,20 M2 6014667 BORDURA B5 500X100X150 CIMENT 1.232,00 BUC 6038151 PALET RETURNABIL ELIS 900X1200 153 BUC

Număr anunț
DA25607655
Autoritate contractantă
Orasul Anina (Primaria Orasului Anina Caras Severin) (CUI 3227912)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44113100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.055,12 RON
Valoare atribuită
63.055,12 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63.055,12 RON

din 63.055,12 RON estimat