Atribuită Cumpărare directă

ROLA FIR 2,7 208ML

Număr anunț
DA25628132
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
HIBRID SRL (CUI 14962412)
Cod CPV
19441000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
206,30 RON
Valoare atribuită
206,30 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

206,30 RON

din 206,30 RON estimat