Atribuită Cumpărare directă

Numar de referinta: WD5003AZEX Pret de catalog: 307,55 RON / Unitate de masura Unitate de masura: bucata Cod si denumire CPV: 30000000-9 Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2) Descriere: HDD Desktop Western Digital Caviar Black, 500GB, SATA III 600, 64MB Buffer

Număr anunț
DA25613352
Autoritate contractantă
TELECOMUNICATII CFR SA (CUI 15034095)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
307,55 RON
Valoare atribuită
307,55 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

307,55 RON

din 307,55 RON estimat