Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Leica FlexLine TS10 3” R1000, Cutie Transport GVP728 pentru TS03/07/10, Leica TS03/07 QG, multil.2, Ambaza GDF311 fara vizare optica, Baterie Leica GEB361, Baterie Leica GEB331 Li-Ion 11.1V/2800mAh, Incarcator Prof3000 GKL311, Adaptor GEV192 AC/DC, trepied lemn, prisma , Jalon 2.15m, miniprisma, card CF 1GB, stick 1 GB, husa si parasolar Servicii asociate: o Garanție: 12 luni de la recepția echipamentului, perioadă în care se oferă service gratuit; o Oferta va include toate serviciile asociate necesare implementării, respectiv: Livrare și transport echipament; Instalare, punere în funcțiune și instruire personal; Documente: - certificat de calitate/conformitate; - certificat de garanție; - certificat de calibrare-verificare-ajustare - carte tehnică și instrucțiuni de utilizare traduse în limba română.
- Număr anunț
- DA25610949
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI 2664676)
- Furnizor / câștigător
- SURVEY TOPO SOLUTIONS S.A. (CUI 31231820)
- Cod CPV
- 38291000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78.120 RON
- Valoare atribuită
- 78.120 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.