Atribuită
Cumpărare directă
Primirea, prelucrarea si livrarea trimiterilor de corespondenta neprioritara/prioritara interna din serviciul standard si a trimiterilor de corespondenta neprioritara/prioritara interna cu serviciul recomandat, francate cu timbre postale. Primirea, prelucrarea si livrarea trimiterilor de corespondenta neprioritara/prioritara interna cu “confirmare de primire”, francate cu eticheta autocolanta
- Număr anunț
- DA25622400
- Autoritate contractantă
- COMUNA SCORTENI (PRIMARIA SCORTENI) (CUI 2843302)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64110000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.521 RON
- Valoare atribuită
- 2.521 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.