Atribuită Cumpărare directă

Protectori incaltaminte / Botosei confectionati din polietilena,rezistenti la trafic, de unica folosinta, cu elastic circular,Produsul poarta marca CE si ISO

Număr anunț
DA25614433
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase Constanta (CUI 15113490)
Furnizor / câștigător
BRILLMED S.R.L. (CUI 40793444)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.225 RON
Valoare atribuită
3.225 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.225 RON

din 3.225 RON estimat