Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de informare legislativa si juridica Indaco Lege5 Online cu acces online pentru un numar total de 170 utilizatori din care: 5 conturi acces la Doctrina Hamangiu, Doctrina CH Beck, Revista Rosetti, Revista Indaco, Universul Juridic Premium, pachet reviste Universul Juridic, Editoriale Benta, Conferinte Video UJ - pt Departamentul Juridic; 3 conturi acces la Doctrina Hamangiu ;i CH Beck - pt Directia Management Resurse Umane; 2 conturi acces la Editoriale Benta - pt Directia Management Economic; 1 cont acces Revista Romana de Jurisprudenta - pt Departamentul Secretariat General; 6 conturi pt Departamentul Juridic care sa monitorizeze pana la 2000 dosare in instanta; 15 conturi acces la modulul Hotarari judecatoresti pt Departamentele Secretariat General, Autoritate Tutelara, Juridic, Management Resurse Umane, Audit Intern; 8 conturi acces Buletinul Procedurilor de Insolventa si Monitorizare Societati - pt Departamentele Juridic si Utilitati Publice; 8 conturi acces Monitorul Oficial partea a IV-a si Monitorizare Societati pt Departamentele Juridic si Utilitati Publice. SE SOLICITA O REDUCERE DIN PRETUL TOTAL, IN VALOARE DE 1.839,16 LEI, PENTRU 15 ZILE AFERENTE PERIOADEI 01-15.05.2020, AVAND IN VEDERE DATA PREZENTEI.

Număr anunț
DA25613190
Autoritate contractantă
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI 4505359)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
72540000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.426,56 RON
Valoare atribuită
29.426,56 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.426,56 RON

din 29.426,56 RON estimat