Atribuită
Cumpărare directă
conform caiet de sarcini atasat. Durata contractului va fi de 7,5 luni, respectiv 15.05.2020-31.12.2020, cu posibilitatea de prelungire pana la 30.04.2021 in conditiile legii. Avand in vedere durata contractului de 7,5 luni, si imposibilitatea selectariii acestei cantitati in catalogul electronic, fata de valoarea totala respectiv 44.000,00 lei , solicitam o reducere in valoare de 2.750,00 lei, valoare aferenta perioadei 01.05.2020.-15.05.2020.
- Număr anunț
- DA25613707
- Autoritate contractantă
- Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI 4505359)
- Furnizor / câștigător
- RED POINT SOFTWARE SOLUTIONS SRL (CUI 22249330)
- Cod CPV
- 72600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.000 RON
- Valoare atribuită
- 44.000 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.