Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI TOPO COM CRISTIAN - ALIPIRE SI DEZLIPIRE IMOBILE TEREN LEGEA 15 COM CRISTIAN, PENTRU DATELE DE IDENTIFICARE ALE TERENURILOR VA STAM LA DISPOZITIE PENTRU A PUTEA ELABORA O OFERTA IN CAZUL IN CARE SUNTETI DE ACORD CU ACEASTA SOLICITARE.

Număr anunț
DA25616884
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
Zamfir Bianca Florica - Expert tehnic judiciar (CUI 29309285)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.000 RON
Valoare atribuită
27.000 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.000 RON

din 27.000 RON estimat