Atribuită Cumpărare directă

Solutie de curatare pentru gresie si faianta, 5L BUC 55 XDLP1 Zorex Pro Detergent lemn parchet 1L BUC 15 XDTG1 Detartrant 1L BUC 10 LAUN Zorex Clasic Lavete universale colorate 3/set, dimensiuni 31x35 cm SET 249 5610 Zorex Clasic Set Faras cu coada inalta si matura,dimensiuni 23.5x24x95 cm BUC 100 GSM862 Zorex Basic Saci menaj negri 60L 20/rola ROLA 150 GSM735 Zorex Basic Saci menaj negri 35L 50/rola ROLA 150 MOP160 Zorex Classic Rezerva mop bumbac 160gr,ALB BUC 60 9333 Zorex Pro Coada lemn lacuita 120cm BUC 60 XDG500 Zorex Pro Solutie curatat geamuri 500ml BUC 30 XOWCDUCKFD Duck Fresh Discs odorizant WC tip stampila BUC 120 1130 Zorex Clasic Galeata ovala cu storcator 13L BUC 55 GSM400BASIC Zorex Basic Saci menaj negri 120L 10/rola ROLA 100

Număr anunț
DA25606436
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "PETRODAVA" AL JUDETULUI NEAMT (CUI 2613460)
Furnizor / câștigător
GLOBAL PLAST INVEST S.R.L. (CUI 26553055)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.810,76 RON
Valoare atribuită
3.810,76 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.810,76 RON

din 3.810,76 RON estimat