Atribuită Cumpărare directă

Suma Tab D4 Cloramina Dezinfectant 300 tablete 100952086, Clor Axial 5litri, Dezinfectant universal Bactisept Efekt 5L actiune in 5 min

Număr anunț
DA25622374
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TINTARENI (CUI 29772246)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
414,60 RON
Valoare atribuită
414,60 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

414,60 RON

din 414,60 RON estimat