Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant multisuprafete 20l concentrat Suma Bac D10 - 2 - 457 Dezinfectant multisuprafete 5l Alcosan VT10 - 8 - 116.73 Dezinfectant gel maini antiseptic 5L Misavan - 2 - 304.5 Dezinfectant maini antiseptic 500ml Misavan - 8 - 51 Masca medicala 3 pliuri - 250 -4.5 Manusi nitril nepudrate -3 -75 Viziere - 10 - 50 Dezinfectant hidroalcoolic pentru suprafete 750ml Konga-2 -28.78 Covor dezinfectant Sanitas - 1 -416.15 Termometru digital infrarosu - 2 -370
- Număr anunț
- DA25613159
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.2 POET OVIDIU (CUI 29517510)
- Furnizor / câștigător
- IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.108,55 RON
- Valoare atribuită
- 6.108,55 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.