Atribuită
Cumpărare directă
1. DETARTRANT *1000 ML/FLACON EASY CLEAN 10 litri; 2. DOMESTOS*5 LITRI 7 bidoane; 3. DETERGENT PENTRU PARDOSELI 5 L EASY CLEAN 2 bidoane; 4. SAPUN LICHID 5 L EASY CLEAN 4 bidoane; 5. CLIN CU PULVERIZATOR*500 ML 10 buc.; 6. LAVETE BUMBAC 40*40 CM,2.45 KG/100 BUC 19 buc. 7. PRONTO SPRAY MOBILA*300 ML 3 buc.; 8. MATURA PLASTIC“EURO”,FIR LUNG*10 CM+COADA LEMN CU FILET 3 set; 9. FARAS PLASTIC CU LAMELA DIN CAUCIUC 3 buc.; 10. MOP BUMBAC CU FIRE SPIRALATE*200 G 20 buc.; 11. GALEATA ROTUNDA DIN PLASTIC CU STORCATOR*10 L SI MANER METALIC,349 G,INALTIME 26.5 CM,DIAMETRUL 27 CM 10 buc.
- Număr anunț
- DA25615744
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "General Eremia Grigorescu" al judetului Galati (CUI 3655870)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 514,56 RON
- Valoare atribuită
- 514,56 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.