Atribuită
Cumpărare directă
Pachet diverse 10 6000530 TEAVA DREPT 50X30X2 M 12,00 11,00 110,92 21,08 20 6028774 PANOU LEMN MOLID A 800X250X27MM BUC 7,00 28,00 164,71 31,29 30 6022358 CHERESTEA RIND. M A/B 3000X70X70MM BUC 15,00 36,63 461,72 87,73 40 6049525 SCANDURA GARD 1000X112X19MM 5BUC/PAC PAC 15,00 21,66 273,03 51,87
- Număr anunț
- DA25607197
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL NEAMT (CUI 4145454)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.010,38 RON
- Valoare atribuită
- 1.010,38 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.