Atribuită Cumpărare directă

KLINTENSIV- GEL DEZINFECTANT MAINI 1L

Număr anunț
DA25625579
Autoritate contractantă
Asociatia Clubul Sportiv Concordia Chiajna (CUI 18282850)
Furnizor / câștigător
DARI MAN SRL (CUI 14269522)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
642,30 RON
Valoare atribuită
642,30 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

642,30 RON

din 642,30 RON estimat