Atribuită Cumpărare directă

C-EXV34 CEXV34 CEXV-34 CARTUS TONER YELLOW (19000 PAG) ORIGINAL CANON IR C2020 C2030 C2000 (*) COD: 3785B002 LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: * Canon Color Imagerunner C-Serie (2020, 2020 IE, 2020 l, 2030, 2030 IE) * Canon IR Advance C-Serie (2020 I, 2020 L, 2025 I, 2030, 2030 I, 2030 L, 2220, 2220 I, 2220 L, 2225, 2225 I, 2230, 2230 I) * Canon IR C-Serie (2020, 2020 I, 2020 L, 2030, 2030 I, 2030 L) * Canon Imagerunner Advance C-Serie (2220 L, 2220 i, 2225 i, 2230 i) * Canon Imagerunner C-Serie (2020, 2020 L, 2030, 2030 I, 2030 L) PERSOANE DE CONTACT: Corina Dobrin 0731.372.434, e-mail corina@dnsbirotica.ro sau Corina Paun 0731.372.430, e-mail alexandra@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA25629369
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
380,46 RON
Valoare atribuită
380,46 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

380,46 RON

din 380,46 RON estimat