Atribuită
Cumpărare directă
DONVIEW DS-65IWMS-L02PA Parametri ecran Dimensiune 65" Tip ecran a-Si TFT-LCD Aspect Ratio 16:9 Backlight LED Rezolutie 3840×2160 Rata de refresh 60Hz Luminozitate 350nits Contrast 960:1 Unghi de vizualizare 158° Culori 1.07B colors(10 bit) Durata de viata ≥30000 de ore Caracteristici Android Audio 2*12W @8Ω Sistem culori PAL/ SECAM/ NTSC Sistem sunet D/K, B/G, I, M Presetari audio Standard,film, sport, muzica, utilizator Semnal de intrare YPbPr 480P/I, 576P/I, 720P, 1080P/I VGA VGA, SVGA, XGA, WXGA, SXGA Alimentare A.C.:100~240v;60/50Hz Temperatura si umiditate la operare 0°~40°C;20%~80% Consum Maxim: 200W Standby: <0.5W Configuratie Android CPU:dual core A53 1.4GHz,GPU:Mali450MP4 600Mhz,RAM:DDR3 1G,ROM:8G,sistem de operare Android 5.1 Panou conectori intrari in spatele display-ului 1* USB TOUCH input (Tip B) 1* HDMI input 1* VGA input 1* PC Audio input 1* AV input 1* ANT(RF)input 1* TV USB2.0 input 1* RJ45 1* DP (Optional) 1* YPbPr input 1* RS232 1* MIC input 1* TV WIFI Panou conectori iesiri in spatele display-ului 1* Spdif/Optical Output 1* AV Output(Include L/R audio output) 1* slot OPS OPS - optional 1* Headphone sound output Interfață încorporată 1* HDMI input 1* USB Touch Conectori panou frontal 1* HDMI 1* USB2.0 Touch 1* USB2.0 (Android/Windows) 1* USB2.0 PC 1* USB3.0 PC Caracteristici Touch Puncte de atingere 10 puncte Mod de operare Suporta click, dublu click, click dreapta si tragere Scris, desena
- Număr anunț
- DA25610044
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.28 (CUI 24130717)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39162100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.613,44 RON
- Valoare atribuită
- 33.613,44 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.