Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare (studiu solutii) bransament electric pentru obiectivul de investitii ,,Reabilitare termica cladire str.V.Alecsandri, nr.52-sediul Directiei de Asistenta Sociala din mun.Moinesti”.Investitia este finantata in cadrul POR 2014-2020, Axa prioritara 3 Sprijinirea tranzitiei catre o economie cu emisii scazute de carbon, Prioritatea de investitii 3.1-Sprijinirea eficientei energetice, a gestionarii inteligente a energiei si a utilizarii energiei din surse regenerabile in infrastructurile publice, inclusiv in cladirile publice si in sectorul locuintelor, Operatiunea B-Cladiri publice.. Documentatia va fi intocmita cu respectarea prevederilor caietului de sarcini si legislatiei in vigoare, respectiv ORD.ANRE 72/2017, Ord.ANRE 51/2019 si ale Leg.10/1995 cu modificarile si completarile ulterioare. Garantia de buna executie 10% din valoarea contractului fara TVA.
- Număr anunț
- DA25617388
- Autoritate contractantă
- Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
- Furnizor / câștigător
- MARYELECTRIC SRL (CUI 15168895)
- Cod CPV
- 79415200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.