Atribuită
Cumpărare directă
KIT CUPTOR RICOH MP161/171/201/301/1515- 201,68 DRUM UNIT RICOH MP161/171/201/301/1515 - ORIGINAL- 546,21 KIT CUPTOR RICOH AFICIO FORMAT A3 -420,46 DRUM UNIT RICOH AFICIO FORMAT A3 - ORIGINAL-1008,40 DRUM UNIT RICOH AFICIO 2014AD -986,26 SUPORT ALIMENTARE TONER COPIATOR RICOH FORMAT A4 -162,00 SUPORT ALIMENTARE TONER COPIATOR RICOH FORMAT A3 - 292,43 THERMISTOR AW100053 - 63,21 ROLA PRELUARE HARTIE COPIATOR RICOH FORMAT A4 SI A3 - 58,21 PAD PRELUARE HARTIE COPIATOR RICOH FORMAT A4 SI A3 - 43,66 KIT ROLE PRELUARE HARTIE MINOLTA - 184,21 DRUM UNIT COPIATOR MINOLTA c./m/y -1479,00 DRUM UNIT COPIATOR MINOLTA bk -644,53 REZERVOR TONER REZIDUAL MINOLTA C224 - 163,88 ALIMENTATOR AUTOMAT DE DOCUMENTE REFURBESHED RICOH A4 - 346,22 SENZOR TAVA HARTIE RICOH MP161/171/201/301/1515 REFURBESHED - 72,28 HDD SSD 120 GB BUC -141,17 HDD SSD 240 GB BUC - 184,87 HDD WD Blue 1TB, 7200rpm, 64MB cache, SATA III -226,89 HDD extern WD Elements Portable, 1TB, 2.5", USB 3.0, Neg- 319,3 SURSA DE AIMENTARE CALCULATOR 500W - 87,33
- Număr anunț
- DA25638777
- Autoritate contractantă
- Comuna Valu lui Traian (CUI 4671718)
- Furnizor / câștigător
- TRYAMM NET SRL (CUI 13146610)
- Cod CPV
- 30125000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.987,85 RON
- Valoare atribuită
- 30.987,85 RON
- Data publicării
- 18.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.