Atribuită
Cumpărare directă
Certificarea Sistemului de Management integrat urmatoarele etape: Etapa 1: Evaluare preliminara a documentatiei Etapa 2: Auditul de certificare cuprinde activitatile: - Initierea certificarii - Auditul stadiul 1 - Auditul stadiul 2 - Acordarea certificatelor de conformitate, valabil 3 ani, cu conditia efectuarii auditurilor de supraveghere anuale Etapa 3: Auditurile de supraveghere anuale - Auditul de supraveghere 1, la 12 luni de la certificare - Auditul de supraveghere 2, la 24 luni de la certificare Auditurile de supraveghere vor face obiectul altor contracte/acte aditionale. Cost total: 10731,6 lei + TVA
- Număr anunț
- DA25626270
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA CALORGAL S.R.L. GALATI (CUI 30925017)
- Furnizor / câștigător
- CERTIND SA (CUI 15502676)
- Cod CPV
- 79132000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.731,60 RON
- Valoare atribuită
- 10.731,60 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.