Atribuită Cumpărare directă

DEZINFECTANT DE SUPRAFETE BIOCID TP2, 10L- 5 bidoane gel dezinfectant maini virucid la 5l -5 bidoane DEZINFECTANT DE MAINI PE BAZA DE ALCOOL, , 5L - -5 bidoane Produse AVIZATE MINISTERUL SANATATII

Număr anunț
DA25640450
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU (CUI 4305822)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.885 RON
Valoare atribuită
4.885 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.885 RON

din 4.885 RON estimat