Atribuită
Cumpărare directă
Echipamentele necesare realizarii reparatiei sistemului de supraveghere video ( filtru ANPR) sunt urmatoarele: - NVR 16 vanale IP ( compatibil camera LPR) - Camera de exterior LPR- 1 buc, - Camera exterior IP,POE, 4MP - 6 buc, - HDD 4TB- 1 buc, - UPS- 1 buc, - Switch 4 porturi, - 2 buc, - Switch 8 porturi - 1 buc, - Televizor 4K- 1 buc, - Tablou electric echipat- 2 buc, - Media convertor- 2 set., - Cutie, - Acumulatori si alimentatoare, - Antena Mikrotic+ Router - Traseu tehnologic format din fibra optica si FTP cu sufa si alimentare, cate 500 m din fiecare. - Alte materiale necesare conectarii si prinderii camerelor de supraveghere video
- Număr anunț
- DA25623505
- Autoritate contractantă
- COMUNA VLADESTI (CUI 2540635)
- Furnizor / câștigător
- LIVTEC INDUSTRY S.R.L. (CUI 36413423)
- Cod CPV
- 35121000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.800 RON
- Valoare atribuită
- 15.800 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.