Atribuită
Cumpărare directă
1 6060-0283 GRESIE MOVE 600X300 GRI STR.(1.26MP-CUT) #5945005080297 buc 3 41.1765 2 SWEET SACI 240L-10BUC #5903936012510 buc 2 10.8403 3 SACI OPTIMA SUPER 60L-15 ROSII 60X80 #7290014006539 buc 2 4.6218 4 SACI OPTIMA STAND.35L-15 70X50CM #7290014006522 buc 2 2.9412 5 DISC SLEFUIRE METAL 230X6#3165140116497 buc 1 12.1849 6 BROASCA 02 LEMN P V.ORO+NAT 40-90-20R-240 FER+T104 #2000000291505 buc 1 16.7227 7 GAR.MAN.CU SILD P-L90 V.ALB #6420336211736 buc 1 18.9076 8 RINDEA ELEC. 82MM 620W KP0800 #0088381603928 buc 1 504.1176 9 SURUB 571 12X240 ZN buc 50 2.1008 10 SAIBA PLATA DIN 125 12 ZN buc 50 0.1008
- Număr anunț
- DA25632235
- Autoritate contractantă
- COMUNA RICIU (CUI 4375941)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 822,35 RON
- Valoare atribuită
- 822,35 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.