Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,0% sub estimat

Elaborare proiect tehnic, detalii de execuţie, caiete de sarcini si asistenta tehnica din partea proiectantului precum si execuţia lucrărilor de construcții pentru obiectivul ”Modernizare drumuri vicinale în sat Pastraveni, Comuna Pastraveni, judetul Neamt”

Număr anunț
SCN1034863
Autoritate contractantă
COMUNA PASTRAVENI (CUI 2614201)
Furnizor / câștigător
KINGMAN CONSTRUCT SRL (CUI 38175212)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.014.334,53 RON
Valoare atribuită
882.045,05 RON 13,0% sub estimat
Data publicării
10.01.2019 11:31
Anunț de atribuire
SCNA1014986
Termen limită
29.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1033748

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
AQUA PARC SRL CUI 16790810
RUTIER CONSULT SRL CUI RO23749376
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
CONSTRUCTII GABAP CUI RO28474977
Asociați 1
PROTECH SRL CUI RO 14151895

Valoare atribuită

882.045,05 RON

din 1.014.334,53 RON estimat 13,0%

Adjudecat la 87,0% din estimat · economie 132.289,48 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.