Atribuită Cumpărare directă

ACUMULATOR ROMBAT 12V 70 AH TSC, PRET CU PREDARE DESEU 1 buc; ACUMULATOR ROMBAT 12V 180AH TERRA, PRET CU PREDARE DESEU - 2 buc.

Număr anunț
DA25640776
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI 42066043)
Furnizor / câștigător
LAUST IMPEX SRL (CUI 6466329)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.410 RON
Valoare atribuită
1.410 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.410 RON

din 1.410 RON estimat