Atribuită Cumpărare directă

CERTIFICAT DE CALITATE, DECLARATIE CONFORMITATE, FISA TEHNICA SI DE SECURITATE A PRODUSULUI DUPA CAZ, INSTRUCTIUNI UTILIZARE IN LIMBA ROMANA, VALABILITATE MIN 1 AN DE LA DATA LIVRARII SAU CONFORM CAIETULUI DE SARCINI DACA ESTE SPECIFICAT, LIVRARE URGENTA. PREZENTA CUMPARARE REPREZINTA COMANDA FERMA. Contract.

Număr anunț
DA25631323
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BIHOR (CUI 4348769)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
Cod CPV
24300000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,75 RON
Valoare atribuită
256,75 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256,75 RON

din 256,75 RON estimat