Atribuită Cumpărare directă

Conform oferta

Număr anunț
DA25640742
Autoritate contractantă
ORASUL TISMANA (PRIMARIA ORASULUI TISMANA) (CUI 4956189)
Furnizor / câștigător
TOTALMED SRL (CUI 24577279)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.850 RON
Valoare atribuită
2.850 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.850 RON

din 2.850 RON estimat