Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Contract de achizitie publica de piese de schimb pentru aparatura medicala, divizat pe 4 loturi
- Număr anunț
- SCN1034925
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
- Cod CPV
- 31671200-2 · Tuburi catodice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 292.844,98 RON
- Valoare atribuită
- 291.584,98 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 10.01.2019 07:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1020561
- Termen limită
- 22.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036830
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini CT_639_08.01.2019-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1036830.pdf
- Modele formulare-semnat.doc.p7s
- Proiect de contract-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 292.844,98 RON Adjudecat: 291.584,98 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tub Cupolă compatibil cu Computer Tomograf Siemens SOMATOM SCOP… | 279.834 RON | — | |
| 2 | Plexi Ring compatibil cu Computer Tomograf Siemens SOMATOM SCOP… | 1.151,86 RON | SIEMENS HEALTHCARE SRL | 282.244,98 RON |
| 3 | Unitate optică compatibil cu Computer Tomograf Siemens SOMATOM … | 1.259,12 RON | — | |
| 4 | DAP - metru compatibil cu aparatul Rontgen Combigraph Quadro | 10.600 RON | S.C. ELMED S.R.L. | 9.340 RON ↓11,9% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
ELMED SRL CUI RO 2192263
Oferta 3
Individuala
Ofertant
RADIOMED IMPEX SRL CUI RO17984504
Valoare atribuită
291.584,98 RON
din 292.844,98 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.260 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.