Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare de viata de grup nenominal, conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari S.A. pentru 20 persoane, care activeaza intr-o institutie a statului din Romania, Jud. Valcea. Sume asigurate/persoana, subgrup 1: 20 persoane Clasa de risc ocupational: A - deces din orice cauza: 10.000 RON - Deces ca urmare a unui accident: 10.000 RON - Invaliditate permanenta partiala sau totala ca urmare a unui accident: Max. 10.000 RON - Spitalizare ca urmare a unui accident: 50.00/zi x 30 zile - Cheltuieli medicale ca urmare a unui accident: 500 RON - Fracturi ca urmare a unui accident: Max. 1.000 RON - Arsuri ca urmare a unui accident: Max. 2.000 RON Acoperire: permanenta (24 de ore din 24 de ore). Perioada asigurata: 12 luni, cu intrarea in valabilitate a politei: mai2020
- Număr anunț
- DA25629496
- Autoritate contractantă
- ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66511000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.012,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.012,40 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.